Praegune kohalik aeg selles kohas on Tamworth, Austraalia
küsimus: Mis kell on? Tamworth? vastus: Tamworth (New South Wales) asub "AEST" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +10) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Esmaspäev, 2026. mai 25, 17:23 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
Tamworth Lülitada Suveaeg 02:00, Pühapäev, 2026 oktoober 04. Kell: +1 t. Aeg läbi: 131 päev, 8 tund , 36 minut. (momendil mil see leht on loodud)
» Tamworth Ajamuutus 2026, 2027 (Australia/Sydney) »
| Tamworth info: | |
|---|---|
| Riik: | Austraalia |
| valuuta: | AUD, Dollar |
| kontinent: | Okeaania |
| rahvastik: | ≈ 47 597 = 2.212‰ AUS rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 384 m |
| GPS koordinaadid | 31° 5' 25.7" lõuna, 150° 55' 44.6" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 3456.9 km (2148 mi) |
| Kaugus * Lõunapoolus: | 6550.1 km (4070.1 mi) |
| keeled: [*2] | Inglise/Austraalia |
| Võrgupistik | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Määra Tamworth oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 06:42 |
![]() |
![]() 17:04 |
Aja erinevus Tamworth:
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| London | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubai emiraat | ****** | | | -6 |
| Mumbai | **** | | | -4.5 |
| Shanghai | ** | | | -2 |
| Tōkyō | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 2.212‰ AUS rahvastik



