Praegune kohalik aeg selles kohas on Adelaide, Austraalia
küsimus: Mis kell on? Adelaide? vastus: Adelaide (South Australia) asub "ACST" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +9.5) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Esmaspäev, 2026. mai 25, 15:46 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
Adelaide Lülitada Suveaeg 02:00, Pühapäev, 2026 oktoober 04. Kell: +1 t. Aeg läbi: 131 päev, 10 tund , 13 minut. (momendil mil see leht on loodud)
» Adelaide Ajamuutus 2026, 2027 (Australia/Adelaide) »
| Adelaide info: | |
|---|---|
| Riik: | Austraalia |
| valuuta: | AUD, Dollar |
| kontinent: | Okeaania |
| rahvastik: | ≈ 1 225 235 = 56.946‰ AUS rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 59 m |
| GPS koordinaadid | 34° 55' 43.2" lõuna, 138° 35' 55.1" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 3883.7 km (2413.2 mi) |
| Kaugus * Lõunapoolus: | 6123.4 km (3804.9 mi) |
| keeled: [*2] | Inglise/Austraalia |
| Võrgupistik | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Määra Adelaide oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 07:09 |
![]() |
![]() 17:15 |
Aja erinevus Adelaide:
| Los Angeles | **************** | | | -16.5 |
| México | *************** | | | -15.5 |
| New York | ************* | | | -13.5 |
| Rio de Janeiro | ************ | | | -12.5 |
| London | ******** | | | -8.5 |
| Moskva | ****** | | | -6.5 |
| Dubai emiraat | ***** | | | -5.5 |
| Mumbai | **** | | | -4 |
| Shanghai | * | | | -1.5 |
| Tōkyō | | | -0.5 | |
| Sydney | +0.5 | | |

= 56.946‰ AUS rahvastik



