Praegune kohalik aeg selles kohas on Gold Coast, Austraalia
küsimus: Mis kell on? Gold Coast? vastus: Gold Coast (Queensland) asub "AEST" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +10) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Esmaspäev, 2026. mai 25, 16:17 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
muudutasi ei ole .
» Gold Coast Ajamuutus 2026, 2027 (Australia/Brisbane) »
| Gold Coast info: | |
|---|---|
| Riik: | Austraalia |
| valuuta: | AUD, Dollar |
| kontinent: | Okeaania |
| rahvastik: | ≈ 591 473 = 27.49‰ AUS rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 12 m |
| GPS koordinaadid | 28° 0' 1" lõuna, 153° 25' 51.2" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 3113.3 km (1934.5 mi) |
| Kaugus * Lõunapoolus: | 6893.7 km (4283.6 mi) |
| keeled: [*2] | Inglise/Austraalia |
| Võrgupistik | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Määra Gold Coast oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 06:25 |
![]() |
![]() 17:00 |
Aja erinevus Gold Coast:
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| London | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubai emiraat | ****** | | | -6 |
| Mumbai | **** | | | -4.5 |
| Shanghai | ** | | | -2 |
| Tōkyō | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 27.49‰ AUS rahvastik



