Praegune kohalik aeg selles kohas on Newcastle, Austraalia
küsimus: Mis kell on? Newcastle? vastus: Newcastle (New South Wales) asub "AEST" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +10) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Esmaspäev, 2026. mai 25, 16:16 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
Newcastle Lülitada Suveaeg 02:00, Pühapäev, 2026 oktoober 04. Kell: +1 t. Aeg läbi: 131 päev, 9 tund , 43 minut. (momendil mil see leht on loodud)
» Newcastle Ajamuutus 2026, 2027 (Australia/Sydney) »
| Newcastle info: | |
|---|---|
| Riik: | Austraalia |
| valuuta: | AUD, Dollar |
| kontinent: | Okeaania |
| rahvastik: | ≈ 308 308 = 14.329‰ AUS rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 21 m |
| GPS koordinaadid | 32° 55' 37.7" lõuna, 151° 46' 35.3" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 3661.2 km (2274.9 mi) |
| Kaugus * Lõunapoolus: | 6345.9 km (3943.2 mi) |
| keeled: [*2] | Inglise/Austraalia |
| Võrgupistik | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Määra Newcastle oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 06:42 |
![]() |
![]() 16:56 |
Aja erinevus Newcastle:
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| London | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubai emiraat | ****** | | | -6 |
| Mumbai | **** | | | -4.5 |
| Shanghai | ** | | | -2 |
| Tōkyō | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 14.329‰ AUS rahvastik



