Praegune kohalik aeg selles kohas on Traralgon, Austraalia
küsimus: Mis kell on? Traralgon? vastus: Traralgon (Victoria) asub "AEST" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +10) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Esmaspäev, 2026. mai 25, 17:19 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
Traralgon Lülitada Suveaeg 02:00, Pühapäev, 2026 oktoober 04. Kell: +1 t. Aeg läbi: 131 päev, 8 tund , 40 minut. (momendil mil see leht on loodud)
» Traralgon Ajamuutus 2026, 2027 (Australia/Melbourne) »
| Traralgon info: | |
|---|---|
| Riik: | Austraalia |
| valuuta: | AUD, Dollar |
| kontinent: | Okeaania |
| rahvastik: | ≈ 21 960 = 1.021‰ AUS rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 46 m |
| GPS koordinaadid | 38° 11' 43" lõuna, 146° 32' 29.4" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 4246.9 km (2638.9 mi) |
| Kaugus * Lõunapoolus: | 5760.1 km (3579.2 mi) |
| keeled: [*2] | Inglise/Austraalia |
| Võrgupistik | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Määra Traralgon oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 07:15 |
![]() |
![]() 17:05 |
Aja erinevus Traralgon:
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| London | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubai emiraat | ****** | | | -6 |
| Mumbai | **** | | | -4.5 |
| Shanghai | ** | | | -2 |
| Tōkyō | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 1.021‰ AUS rahvastik



