Praegune kohalik aeg selles kohas on Toowoomba, Austraalia
küsimus: Mis kell on? Toowoomba? vastus: Toowoomba (Queensland) asub "AEST" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +10) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Esmaspäev, 2026. mai 25, 16:18 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
muudutasi ei ole .
» Toowoomba Ajamuutus 2026, 2027 (Australia/Brisbane) »
| Toowoomba info: | |
|---|---|
| Riik: | Austraalia |
| valuuta: | AUD, Dollar |
| kontinent: | Okeaania |
| rahvastik: | ≈ 131 258 = 6.101‰ AUS rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 599 m |
| GPS koordinaadid | 27° 33' 38" lõuna, 151° 57' 13.9" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 3064.4 km (1904.2 mi) |
| Kaugus * Lõunapoolus: | 6942.6 km (4313.9 mi) |
| keeled: [*2] | Inglise/Austraalia |
| Võrgupistik | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Määra Toowoomba oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 06:30 |
![]() |
![]() 17:07 |
Aja erinevus Toowoomba:
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| London | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubai emiraat | ****** | | | -6 |
| Mumbai | **** | | | -4.5 |
| Shanghai | ** | | | -2 |
| Tōkyō | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 6.101‰ AUS rahvastik



