Praegune kohalik aeg selles kohas on Tewantin, Austraalia
küsimus: Mis kell on? Tewantin? vastus: Tewantin (Queensland) asub "AEST" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +10) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Esmaspäev, 2026. mai 25, 17:23 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
muudutasi ei ole .
» Tewantin Ajamuutus 2026, 2027 (Australia/Brisbane) »
| Tewantin info: | |
|---|---|
| Riik: | Austraalia |
| valuuta: | AUD, Dollar |
| kontinent: | Okeaania |
| rahvastik: | ≈ 10 660 = 0.495‰ AUS rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 15 m |
| GPS koordinaadid | 26° 23' 27.7" lõuna, 153° 2' 3.6" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 2934.4 km (1823.4 mi) |
| Kaugus * Lõunapoolus: | 7072.7 km (4394.7 mi) |
| keeled: [*2] | Inglise/Austraalia |
| Võrgupistik | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Määra Tewantin oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 06:24 |
![]() |
![]() 17:05 |
Aja erinevus Tewantin:
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| London | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubai emiraat | ****** | | | -6 |
| Mumbai | **** | | | -4.5 |
| Shanghai | ** | | | -2 |
| Tōkyō | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 0.495‰ AUS rahvastik



