Praegune kohalik aeg selles kohas on Tapping, Austraalia
küsimus: Mis kell on? Tapping? vastus: Tapping (Western Australia) asub "AWST" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +8) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Esmaspäev, 2026. mai 25, 15:18 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
muudutasi ei ole .
» Tapping Ajamuutus 2026, 2027 (Australia/Perth) »
| Tapping info: | |
|---|---|
| Riik: | Austraalia |
| valuuta: | AUD, Dollar |
| kontinent: | Okeaania |
| rahvastik: | ≈ 8 946 = 0.416‰ AUS rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 58 m |
| GPS koordinaadid | 31° 43' 10.1" lõuna, 115° 47' 44.1" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 3526.9 km (2191.5 mi) |
| Kaugus * Lõunapoolus: | 6480.2 km (4026.6 mi) |
| keeled: [*2] | Inglise/Austraalia |
| Võrgupistik | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Määra Tapping oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 07:04 |
![]() |
![]() 17:23 |
Aja erinevus Tapping:
| Los Angeles | *************** | | | -15 |
| México | ************** | | | -14 |
| New York | ************ | | | -12 |
| Rio de Janeiro | *********** | | | -11 |
| London | ******* | | | -7 |
| Moskva | ***** | | | -5 |
| Dubai emiraat | **** | | | -4 |
| Mumbai | ** | | | -2.5 |
| Shanghai | | | 0 | |
| Tōkyō | +1 | | | * |
| Sydney | +2 | | | ** |

= 0.416‰ AUS rahvastik



