Praegune kohalik aeg selles kohas on Ash-Shāriqah emiraat, Araabia Ühendemiraadid
küsimus: Mis kell on? Ash-Shāriqah emiraat? vastus: Ash-Shāriqah emiraat (Sharjah, Ash Shāriqah) asub "+04" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +4) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Teisipäev, 2026. mai 26, 14:19 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
Ash-Shāriqah emiraat Lülitada talveaeg 07:14, Teisipäev, 2038 jaanuari 19. Kell: 0 t. Aeg läbi: 4255 päev, 16 tund , 54 minut. (momendil mil see leht on loodud)
» Ash-Shāriqah emiraat Ajamuutus 2026, 2027 (Asia/Dubai) »
| Ash-Shāriqah emiraat info: | |
|---|---|
| Riik: | Araabia Ühendemiraadid |
| valuuta: | AED, Dirham |
| kontinent: | Aasias |
| rahvastik: | ≈ 543 733 = 109.28‰ ARE rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 6 m |
| GPS koordinaadid | 25° 20' 14.5" põhja-, 55° 24' 43.4" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 2817.3 km (1750.6 mi) |
| Kaugus * Põhjapoolus: | 7189.8 km (4467.5 mi) |
| keeled: [*2] | araabia/Araabia Ühendemiraadid (+4) |
| Võrgupistik | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Määra Ash-Shāriqah emiraat oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 05:29 |
![]() |
![]() 19:01 |
Aja erinevus Ash-Shāriqah emiraat:
| Los Angeles | *********** | | | -11 |
| México | ********** | | | -10 |
| New York | ******** | | | -8 |
| Rio de Janeiro | ******* | | | -7 |
| London | *** | | | -3 |
| Moskva | * | | | -1 |
| Dubai emiraat | | | 0 | |
| Mumbai | +1.5 | | | * |
| Shanghai | +4 | | | **** |
| Tōkyō | +5 | | | ***** |
| Sydney | +6 | | | ****** |

= 109.28‰ ARE rahvastik



