Praegune kohalik aeg selles kohas on Ajman, Araabia Ühendemiraadid
küsimus: Mis kell on? Ajman? vastus: Ajman asub "+04" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +4) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Esmaspäev, 2026. mai 18, 10:59 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
Ajman Lülitada talveaeg 07:14, Teisipäev, 2038 jaanuari 19. Kell: 0 t. Aeg läbi: 4263 päev, 20 tund , 14 minut. (momendil mil see leht on loodud)
» Ajman Ajamuutus 2026, 2027 (Asia/Dubai) »
| Ajman info: | |
|---|---|
| Riik: | Araabia Ühendemiraadid |
| valuuta: | AED, Dirham |
| kontinent: | Aasias |
| rahvastik: | ≈ 226 172 = 45.456‰ ARE rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 4 m |
| GPS koordinaadid | 25° 24' 40" põhja-, 55° 26' 6.1" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 2825.5 km (1755.7 mi) |
| Kaugus * Põhjapoolus: | 7181.6 km (4462.4 mi) |
| keeled: [*2] | araabia/Araabia Ühendemiraadid (+4) |
| Võrgupistik | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Määra Ajman oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 05:31 |
![]() |
![]() 18:57 |
Aja erinevus Ajman:
| Los Angeles | *********** | | | -11 |
| México | ********** | | | -10 |
| New York | ******** | | | -8 |
| Rio de Janeiro | ******* | | | -7 |
| London | *** | | | -3 |
| Moskva | * | | | -1 |
| Dubai emiraat | | | 0 | |
| Mumbai | +1.5 | | | * |
| Shanghai | +4 | | | **** |
| Tōkyō | +5 | | | ***** |
| Sydney | +6 | | | ****** |

= 45.456‰ ARE rahvastik



