Praegune kohalik aeg selles kohas on Ras al-Khaimah, Araabia Ühendemiraadid
küsimus: Mis kell on? Ras al-Khaimah? vastus: Ras al-Khaimah (Raʼs al Khaymah) asub "+04" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +4) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Teisipäev, 2026. mai 26, 14:19 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
Ras al-Khaimah Lülitada talveaeg 07:14, Teisipäev, 2038 jaanuari 19. Kell: 0 t. Aeg läbi: 4255 päev, 16 tund , 54 minut. (momendil mil see leht on loodud)
» Ras al-Khaimah Ajamuutus 2026, 2027 (Asia/Dubai) »
| Ras al-Khaimah info: | |
|---|---|
| Riik: | Araabia Ühendemiraadid |
| valuuta: | AED, Dirham |
| kontinent: | Aasias |
| rahvastik: | ≈ 115 949 = 23.304‰ ARE rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 2 m |
| GPS koordinaadid | 25° 47' 22.3" põhja-, 55° 56' 35.5" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 2867.5 km (1781.8 mi) |
| Kaugus * Põhjapoolus: | 7139.5 km (4436.3 mi) |
| keeled: [*2] | araabia/Araabia Ühendemiraadid (+4) |
| Võrgupistik | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Määra Ras al-Khaimah oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 05:25 |
![]() |
![]() 19:00 |
Aja erinevus Ras al-Khaimah:
| Los Angeles | *********** | | | -11 |
| México | ********** | | | -10 |
| New York | ******** | | | -8 |
| Rio de Janeiro | ******* | | | -7 |
| London | *** | | | -3 |
| Moskva | * | | | -1 |
| Dubai emiraat | | | 0 | |
| Mumbai | +1.5 | | | * |
| Shanghai | +4 | | | **** |
| Tōkyō | +5 | | | ***** |
| Sydney | +6 | | | ****** |

= 23.304‰ ARE rahvastik



