Praegune kohalik aeg selles kohas on Port-Vila, Vanuatu
küsimus: Mis kell on? Port-Vila? vastus: Port-Vila (Shefa) asub "+11" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +11) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Teisipäev, 2026. mai 26, 12:26 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
Port-Vila Lülitada talveaeg 14:14, Teisipäev, 2038 jaanuari 19. Kell: 0 t. Aeg läbi: 4256 päev, 1 tund , 47 minut. (momendil mil see leht on loodud)
» Port-Vila Ajamuutus 2026, 2027 (Pacific/Efate) »
| Port-Vila info: | |
|---|---|
| Riik: | Vanuatu |
| valuuta: | VUV, Vatu |
| kontinent: | Okeaania |
| rahvastik: | ≈ 35 901 = 162.043‰ VUT rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 59 m |
| GPS koordinaadid | 17° 44' 1.7" lõuna, 168° 19' 18.8" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 1971.8 km (1225.2 mi) |
| Kaugus * Lõunapoolus: | 8035.2 km (4992.9 mi) |
| keeled: [*2] | bislama (+2) |
| Võrgupistik | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Määra Port-Vila oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 06:08 |
![]() |
![]() 17:19 |
Aja erinevus Port-Vila:
| Los Angeles | ****************** | | | -18 |
| México | ***************** | | | -17 |
| New York | *************** | | | -15 |
| Rio de Janeiro | ************** | | | -14 |
| London | ********** | | | -10 |
| Moskva | ******** | | | -8 |
| Dubai emiraat | ******* | | | -7 |
| Mumbai | ***** | | | -5.5 |
| Shanghai | *** | | | -3 |
| Tōkyō | ** | | | -2 |
| Sydney | * | | | -1 |

= 162.043‰ VUT rahvastik



