Praegune kohalik aeg selles kohas on Lakatoro, Vanuatu
küsimus: Mis kell on? Lakatoro? vastus: Lakatoro (Malampa) asub "+11" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +11) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Teisipäev, 2026. mai 26, 12:24 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
Lakatoro Lülitada talveaeg 14:14, Teisipäev, 2038 jaanuari 19. Kell: 0 t. Aeg läbi: 4256 päev, 1 tund , 49 minut. (momendil mil see leht on loodud)
» Lakatoro Ajamuutus 2026, 2027 (Pacific/Efate) »
| Lakatoro info: | |
|---|---|
| Riik: | Vanuatu |
| valuuta: | VUV, Vatu |
| kontinent: | Okeaania |
| rahvastik: | ≈ 705 = 3.182‰ VUT rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 10 m |
| GPS koordinaadid | 16° 5' 59.7" lõuna, 167° 24' 58.9" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 1790.1 km (1112.3 mi) |
| Kaugus * Lõunapoolus: | 8216.9 km (5105.8 mi) |
| keeled: [*2] | bislama (+2) |
| Võrgupistik | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Määra Lakatoro oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 06:09 |
![]() |
![]() 17:25 |
Aja erinevus Lakatoro:
| Los Angeles | ****************** | | | -18 |
| México | ***************** | | | -17 |
| New York | *************** | | | -15 |
| Rio de Janeiro | ************** | | | -14 |
| London | ********** | | | -10 |
| Moskva | ******** | | | -8 |
| Dubai emiraat | ******* | | | -7 |
| Mumbai | ***** | | | -5.5 |
| Shanghai | *** | | | -3 |
| Tōkyō | ** | | | -2 |
| Sydney | * | | | -1 |

= 3.182‰ VUT rahvastik



