Praegune kohalik aeg selles kohas on Soufrière, Saint Lucia
küsimus: Mis kell on? Soufrière? vastus: Soufrière asub "AST" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: -4) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Esmaspäev, 2026. mai 25, 15:21 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
muudutasi ei ole .
» Soufrière Ajamuutus 2026, 2027 (America/St_Lucia) »
| Soufrière info: | |
|---|---|
| Riik: | Saint Lucia |
| valuuta: | XCD, Dollar |
| kontinent: | Põhja-Ameerika |
| rahvastik: | ≈ 2 918 = 18.133‰ LCA rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 12 m |
| GPS koordinaadid | 13° 51' 22.2" põhja-, 61° 3' 23.8" Lääs |
| Kaugus * ekvaator: | 1540.7 km (957.3 mi) |
| Kaugus * Põhjapoolus: | 8466.4 km (5260.8 mi) |
| keeled: [*2] | Inglise/Saint Lucia |
| Võrgupistik | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Määra Soufrière oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 05:35 |
![]() |
![]() 18:26 |
Aja erinevus Soufrière:
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| London | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubai emiraat | +8 | | | ******** |
| Mumbai | +9.5 | | | ********* |
| Shanghai | +12 | | | ************ |
| Tōkyō | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 18.133‰ LCA rahvastik



