Praegune kohalik aeg selles kohas on Baie-Mahault, Guadeloupe
küsimus: Mis kell on? Baie-Mahault? vastus: Baie-Mahault (Guadeloupe) asub "AST" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: -4) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Esmaspäev, 2026. mai 18, 02:42 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
muudutasi ei ole .
» Baie-Mahault Ajamuutus 2026, 2027 (America/Guadeloupe) »
| Baie-Mahault info: | |
|---|---|
| Riik: | Guadeloupe |
| valuuta: | EUR, Euro |
| kontinent: | Põhja-Ameerika |
| rahvastik: | ≈ 30 551 = 68.964‰ GLP rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 18 m |
| GPS koordinaadid | 16° 16' 2.6" põhja-, 61° 35' 7.5" Lääs |
| Kaugus * ekvaator: | 1808.8 km (1123.9 mi) |
| Kaugus * Põhjapoolus: | 8198.3 km (5094.2 mi) |
| keeled: [*2] | prantsuse/Guadeloupe |
| Võrgupistik | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Määra Baie-Mahault oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 05:35 |
![]() |
![]() 18:30 |
Aja erinevus Baie-Mahault:
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| London | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubai emiraat | +8 | | | ******** |
| Mumbai | +9.5 | | | ********* |
| Shanghai | +12 | | | ************ |
| Tōkyō | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 68.964‰ GLP rahvastik



