Praegune kohalik aeg selles kohas on San Miguel de Tucumán, Argentina
küsimus: Mis kell on? San Miguel de Tucumán? vastus: San Miguel de Tucumán (Tucumán) asub "-03" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: -3) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Teisipäev, 2026. mai 26, 16:54 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
San Miguel de Tucumán Lülitada talveaeg 00:14, Teisipäev, 2038 jaanuari 19. Kell: 0 t. Aeg läbi: 4255 päev, 7 tund , 19 minut. (momendil mil see leht on loodud)
» San Miguel de Tucumán Ajamuutus 2026, 2027 (America/Argentina/Tucuman) »
| San Miguel de Tucumán info: | |
|---|---|
| Riik: | Argentina |
| valuuta: | ARS, Peso |
| kontinent: | Lõuna-Ameerika |
| rahvastik: | ≈ 781 023 = 18.891‰ ARG rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 452 m |
| GPS koordinaadid | 26° 49' 26.9" lõuna, 65° 13' 21.4" Lääs |
| Kaugus * ekvaator: | 2982.6 km (1853.3 mi) |
| Kaugus * Lõunapoolus: | 7024.5 km (4364.8 mi) |
| keeled: [*2] | hispaania/Argentina (+5) |
| Võrgupistik | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Määra San Miguel de Tucumán oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 07:59 |
![]() |
![]() 18:36 |
Aja erinevus San Miguel de Tucumán:
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| London | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubai emiraat | +7 | | | ******* |
| Mumbai | +8.5 | | | ******** |
| Shanghai | +11 | | | *********** |
| Tōkyō | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 18.891‰ ARG rahvastik



