Praegune kohalik aeg selles kohas on Mendoza, Argentina
küsimus: Mis kell on? Mendoza? vastus: Mendoza asub "-03" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: -3) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Teisipäev, 2026. mai 26, 16:53 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
Mendoza Lülitada talveaeg 00:14, Teisipäev, 2038 jaanuari 19. Kell: 0 t. Aeg läbi: 4255 päev, 7 tund , 20 minut. (momendil mil see leht on loodud)
» Mendoza Ajamuutus 2026, 2027 (America/Argentina/Mendoza) »
| Mendoza info: | |
|---|---|
| Riik: | Argentina |
| valuuta: | ARS, Peso |
| kontinent: | Lõuna-Ameerika |
| rahvastik: | ≈ 876 884 = 21.21‰ ARG rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 746 m |
| GPS koordinaadid | 32° 53' 27" lõuna, 68° 49' 37.8" Lääs |
| Kaugus * ekvaator: | 3657.1 km (2272.4 mi) |
| Kaugus * Lõunapoolus: | 6349.9 km (3945.7 mi) |
| keeled: [*2] | hispaania/Argentina (+5) |
| Võrgupistik | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Määra Mendoza oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 08:25 |
![]() |
![]() 18:38 |
Aja erinevus Mendoza:
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| London | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubai emiraat | +7 | | | ******* |
| Mumbai | +8.5 | | | ******** |
| Shanghai | +11 | | | *********** |
| Tōkyō | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 21.21‰ ARG rahvastik



