Praegune kohalik aeg selles kohas on Ondjiva, Angola
küsimus: Mis kell on? Ondjiva? vastus: Ondjiva (Cunene) asub "WAT" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +1) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Laupäev, 2026. mai 30, 11:29 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
muudutasi ei ole .
» Ondjiva Ajamuutus 2026, 2027 (Africa/Luanda) »
| Ondjiva info: | |
|---|---|
| Riik: | Angola |
| valuuta: | AOA, Kwanza |
| kontinent: | Aafrika |
| rahvastik: | ≈ 10 169 = 0.778‰ AGO rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 1113 m |
| GPS koordinaadid | 17° 4' 0" lõuna, 15° 43' 60" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 1897.6 km (1179.1 mi) |
| Kaugus * Lõunapoolus: | 8109.4 km (5039 mi) |
| keeled: [*2] | portugali/Angola |
| Võrgupistik | 220 V • 50 Hz • C [*3] |
Määra Ondjiva oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 06:18 |
![]() |
![]() 17:30 |
Aja erinevus Ondjiva:
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| London | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubai emiraat | +3 | | | *** |
| Mumbai | +4.5 | | | **** |
| Shanghai | +7 | | | ******* |
| Tōkyō | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 0.778‰ AGO rahvastik



