Praegune kohalik aeg selles kohas on Chissamba, Angola
küsimus: Mis kell on? Chissamba? vastus: Chissamba (Bié) asub "WAT" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +1) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Laupäev, 2026. mai 30, 11:27 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
muudutasi ei ole .
» Chissamba Ajamuutus 2026, 2027 (Africa/Luanda) »
| Chissamba info: | |
|---|---|
| Riik: | Angola |
| valuuta: | AOA, Kwanza |
| kontinent: | Aafrika |
| rahvastik: | ≈ 7 677 = 0.587‰ AGO rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 1404 m |
| GPS koordinaadid | 12° 10' 0" lõuna, 17° 19' 60" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 1352.8 km (840.6 mi) |
| Kaugus * Lõunapoolus: | 8654.3 km (5377.5 mi) |
| keeled: [*2] | portugali/Angola |
| Võrgupistik | 220 V • 50 Hz • C [*3] |
Määra Chissamba oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 17:32 |
Aja erinevus Chissamba:
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| London | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubai emiraat | +3 | | | *** |
| Mumbai | +4.5 | | | **** |
| Shanghai | +7 | | | ******* |
| Tōkyō | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 0.587‰ AGO rahvastik



