Praegune kohalik aeg selles kohas on Ordino, Andorra
küsimus: Mis kell on? Ordino? vastus: Ordino asub "CEST" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +2) ja suveaeg on aktiivne (+ 1h) ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Teisipäev, 2026. mai 26, 03:27 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
Ordino Lülitada talveaeg 03:00, Pühapäev, 2026 oktoober 25. Kell: -1 t. Aeg läbi: 151 päev, 23 tund , 32 minut. (momendil mil see leht on loodud)
» Ordino Ajamuutus 2026, 2027 (Europe/Andorra) »
| Ordino info: | |
|---|---|
| Riik: | Andorra |
| valuuta: | EUR, Euro |
| kontinent: | Euroopa |
| rahvastik: | ≈ 3 066 = 36.5‰ AND rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 1296 m |
| GPS koordinaadid | 42° 33' 22.4" põhja-, 1° 31' 59.5" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 4731.8 km (2940.2 mi) |
| Kaugus * Põhjapoolus: | 5275.3 km (3277.9 mi) |
| keeled: [*2] | katalaani |
| Võrgupistik | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Määra Ordino oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 06:22 |
![]() |
![]() 21:19 |
Aja erinevus Ordino:
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| London | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubai emiraat | +2 | | | ** |
| Mumbai | +3.5 | | | *** |
| Shanghai | +6 | | | ****** |
| Tōkyō | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 36.5‰ AND rahvastik



