Praegune kohalik aeg selles kohas on Andorra la Vella, Andorra
küsimus: Mis kell on? Andorra la Vella? vastus: Andorra la Vella asub "CEST" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +2) ja suveaeg on aktiivne (+ 1h) ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Teisipäev, 2026. mai 26, 03:27 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
Andorra la Vella Lülitada talveaeg 03:00, Pühapäev, 2026 oktoober 25. Kell: -1 t. Aeg läbi: 151 päev, 23 tund , 32 minut. (momendil mil see leht on loodud)
» Andorra la Vella Ajamuutus 2026, 2027 (Europe/Andorra) »
| Andorra la Vella info: | |
|---|---|
| Riik: | Andorra |
| valuuta: | EUR, Euro |
| kontinent: | Euroopa |
| rahvastik: | ≈ 20 430 = 243.214‰ AND rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 1037 m |
| GPS koordinaadid | 42° 30' 28" põhja-, 1° 31' 15.9" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 4726.4 km (2936.9 mi) |
| Kaugus * Põhjapoolus: | 5280.6 km (3281.2 mi) |
| keeled: [*2] | katalaani |
| Võrgupistik | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Määra Andorra la Vella oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 06:22 |
![]() |
![]() 21:19 |
Aja erinevus Andorra la Vella:
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| London | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubai emiraat | +2 | | | ** |
| Mumbai | +3.5 | | | *** |
| Shanghai | +6 | | | ****** |
| Tōkyō | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 243.214‰ AND rahvastik



