Praegune kohalik aeg selles kohas on Hsinchu, Taiwan
küsimus: Mis kell on? Hsinchu? vastus: Hsinchu (Taiwan) asub "CST" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +8) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Esmaspäev, 2026. mai 18, 14:23 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
muudutasi ei ole .
» Hsinchu Ajamuutus 2026, 2027 (Asia/Taipei) »
| Hsinchu info: | |
|---|---|
| Riik: | Taiwan |
| valuuta: | TWD, Dollar |
| kontinent: | Aasias |
| rahvastik: | ≈ 404 109 = 17.651‰ TWN rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 22 m |
| GPS koordinaadid | 24° 48' 13" põhja-, 120° 58' 7" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 2757.9 km (1713.7 mi) |
| Kaugus * Põhjapoolus: | 7249.2 km (4504.4 mi) |
| keeled: [*2] | hiina/Taiwan (+3) |
| Võrgupistik | 110 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Määra Hsinchu oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 05:10 |
![]() |
![]() 18:34 |
Aja erinevus Hsinchu:
| Los Angeles | *************** | | | -15 |
| México | ************** | | | -14 |
| New York | ************ | | | -12 |
| Rio de Janeiro | *********** | | | -11 |
| London | ******* | | | -7 |
| Moskva | ***** | | | -5 |
| Dubai emiraat | **** | | | -4 |
| Mumbai | ** | | | -2.5 |
| Shanghai | | | 0 | |
| Tōkyō | +1 | | | * |
| Sydney | +2 | | | ** |

= 17.651‰ TWN rahvastik



