Praegune kohalik aeg selles kohas on Mount Hagen, Paapua Uus-Guinea
küsimus: Mis kell on? Mount Hagen? vastus: Mount Hagen (Western Highlands) asub "+10" ajavööndis [*1] (GMT ajaline nihe tundides: +10) ja suveaeg on mitte aktiivne ⇒ Praegune kohalik aeg on (momendil mil see leht on loodud): Teisipäev, 2026. mai 26, 15:23 Värskenda lehte vajadusel
Ajamuutus
Mount Hagen Lülitada talveaeg 13:14, Teisipäev, 2038 jaanuari 19. Kell: 0 t. Aeg läbi: 4255 päev, 21 tund , 50 minut. (momendil mil see leht on loodud)
» Mount Hagen Ajamuutus 2026, 2027 (Pacific/Port_Moresby) »
| Mount Hagen info: | |
|---|---|
| Riik: | Paapua Uus-Guinea |
| valuuta: | PGK, Kina |
| kontinent: | Okeaania |
| rahvastik: | ≈ 33 623 = 5.544‰ PNG rahvastik |
| Kõrgus merepinnast: | ≈ 1959 m |
| GPS koordinaadid | 5° 51' 26.9" lõuna, 144° 13' 50.1" ida |
| Kaugus * ekvaator: | 651.3 km (404.7 mi) |
| Kaugus * Lõunapoolus: | 9355.8 km (5813.4 mi) |
| keeled: [*2] | Inglise/Paapua Uus-Guinea (+3) |
| Võrgupistik | 240 V • 50 Hz • I [*3] |
Määra Mount Hagen oma vaikimisi linna
Kellaaeg hetkel
![]() 06:25 |
![]() |
![]() 18:14 |
Aja erinevus Mount Hagen:
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| London | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubai emiraat | ****** | | | -6 |
| Mumbai | **** | | | -4.5 |
| Shanghai | ** | | | -2 |
| Tōkyō | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 5.544‰ PNG rahvastik



